Přeskočit na obsah

Proerecta

Proerecta je česká značka kvalitních doplňků stravy pro uspokojivý sexuální život mužů a žen. Pro muže jsou momentálně určeny 3 doplňky pro podporu erekce, které se liší hlavně složením a rychlostí nástupu požadovaného účinku, výběr je tedy čistě na vás. Za nás můžeme s klidem doporučit všechny verze.

Proerecta

Proerecta Shot

Proerecta SHOT je pro cílevědomé muže, kteří jsou připraveni spolehlivě splnit všechna ženina očekávání.

Pro koho je Proerecta určena?

Problémy s erekcí se vyskytují i u mladých zdravých mužů, důvody můžou být různé. Stres, špatná strava, nedostatek spánku nebo obavy ze selhání, které často přichází s novou partnerkou. U starších mužů platí to samé, ale často jsou na vině hormony.

Hlavní roli hraje testosteron, který již od 30 roku života začíná mírně klesat a okolo 40 roku se tempo úbytku testosteronu nadále zrychluje. Přesně v tyto momenty je dobré erekci kvalitně podpořit díky přírodnímu složení, které okamžitě podpoří sexuální zdraví a normální činnost oběhové soustavy, která je potřebná pro normální prokrvení penisu.

Složení a účinky

Proerecta SHOT

Tato verze je nejoblíbenější a sami ji doporučujeme. SHOT je nápoj pro okamžitou, zrychlenou podporu sexuálního zdraví a erekce. Stačí pořádně protřepat a vypít ideálně 30 minut před sexem, po této době jste plně připraveni do akce.

Složení
Arginin 500 mg
Citrulin 507 mg
Tr. extrakt 400 mg
Extrakt ženšenu 310 mg
Extrakt ze semen hroznů 200 mg
Rhodiola rosea extrakt 100 mg
Guarana 80 mg
 

Proerecta Klasik 

Verze Klasik obsahuje tobolky, pokud tedy nechcete nic pít, je tato verze skvělou volbou právě pro vás. Nástup účinku je patrný již po 45 minutách. Užívá se jedna tobolka, ale v případě akutní potřeby užijte 2 tobolky najednou. 
 
Složení
L-Citrulin 200 mg
L-Arginin 200 mg
Tr. extrakt 105 mg
Extrakt ženšenu 100 mg
Extrakt z jader hroznů 100 mg
Extrakt rozchodnice 50 mg
Extrakt paulínie 50 mg
 

Proerecta Long

Je vytvořena pro muže, kterým záleží na kondici a potřebách zralého těla. Přípravek dlouhodobě přispívá k normální činnosti cévní soustavy, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a celkové podpoře sexuálního zdraví. Nálož vitamínů, minerálů a aminokyselin, která vám pomůže vrátit se do formy. Ideálně užívejte 2 tobolky denně a dlouhodobě. Vitamíny a minerály je potřeba do těla dodávat stále a nejlépe pravidelně po celý život, proto je délka užívání čistě na vás.

Složení pro jednu dávku
Vitamín D3 50 μg
Maca extrakt 400 mg
Zinek 15 mg
Hořčík 245 mg
Ext. hroznových jader 200 mg
Vitamín C 40 mg
Vitamín B3 16 mg
Citrulin 400 mg
Vitamín E 12 mg
Vitamín E6 2 mg
 

Nejčastější otázky ohledně Proerecty

Kde seženu Proerectu?

Doporučujeme přípravek zakoupit v oficiálním eshopu prodejce. Využít můžete náš slevový kupón: sleva11 a dostanete 11% slevu z celkového nákupu.

Proč není Proerecta na lékařský předpis?

Díky čistě přírodnímu složení, neobsahuje totiž žádné chemické látky. To je velká výhoda přírodních doplňků stravy pro podporu erekce. Nemusíte k lékaři pro předpis a zamezíte negativním účinkům na tělo.

Jak dlouho přípravek funguje?

Nástup účinku je od 30 minut a z naší zkušenosti funguje i po 3 hodinách.

Existují i další výrobky od Proerecty?

Ano, Proerecta PROSTATE pro kondici prostaty a močových cest, dále produkt určený pro ženy Proerecta WOMEN pro dlouhodobou podporu libida.

V čem se jednotlivé verze Proerecty liší?

Proerecta SHOT je malý drink/nápoj pro okamžitou podporu erekce do několika málo minut. Proerecta Klasik se užívá pouze v případě potřeby formou tabletek a oproti SHOTU má mírně delší nástup účinku. Proerecta Long je určena pro dlouhodobou podporu erekce s každodenním užíváním, doporučuje se minimálně měsíc v kuse.

Můžu erekci podpořit i jinak ?

Ano můžete, kromě užívání Proerecty je skvělý prostředek pro podpoření erekce a celkové vitality třeba sport, zdravá strava a hodně spánku. Pokud kouříte, zkuste to omezit, kouření totiž ucpává cévy a ty jsou pro erekci nepostradatelné. To vše se promítne do vašeho intimního i soukromého života.