Přeskočit na obsah

O nás Náš tým & workflow

Michal Valerián

Zakladatel webu

Kontakt: info@vitasimo.cz

Již dlouhé roky se zajímám o zdravý životní styl a suplementy. Snažím se v tomto odvětví neustále vzdělávat a sledovat nové trendy. Jelikož mě baví testovat produkty, zaměřuji se zde převážně na recenze a tvorbu srovnání. Neustále se však snažím zlepšovat celkovou kvalitu tohoto webu. Cílem je, aby zde čtenáři získali ověřené informace a hodnotný obsah.

Tereza Mádlová

Copywriter

Pracuji jako zdravotní sestra. Mou součástí je zájem o zdravý životní styl. V kondici se udržuji tím, že pravidelně chodím cvičit tabatu. V oblibě mám také přírodu, proto ve volném čase chodím na procházky či hory. Ráda si občas napíšu článek na téma, kterému rozumím nebo recenzi na produkty zaměřené pro ženy.

Monika Břešťanská

Monika Břešťanská

Copywriter

Psaní mě baví už od základní školy, studium českého jazyka na Palackého univerzitě v Olomouci bylo tedy jasnou volbou. Copywritingu jsem se začala věnovat právě během studia. Dnes se zaměřuji především na texty o výživě, osobní recenze a články o zahradničení, které je zároveň mým velkým koníčkem.

Jak pracujeme?

Recenze

Jednoduše si vybíráme zajímavé produkty, které dle nás stojí za zkoušku. Jednotlivé výrobky si kupujeme, případně je po domluvě získáme od výrobce na test zdarma. Vždy se snažíme hodnotit vše důležité tak, aby byla recenze hodnotná. Při hodnocení doplňků stravy se zaměřujeme např. na přípravu, účinek, složení, chuť, ale také na výrobce či zkušenost s eshopem. Prioritou pro nás je, aby recenze byly autentické, pravdivé a bez zbytečných složitostí.

Žebříčky a srovnání

Na trhu je dnes obrovské množství suplementů. Člověk si chce koupit obyčejný vitamín C, ale zjistí, že možností je nespočet. Z toho důvodu se snažíme vytvářet žebříčky nejlepších produktů v dané kategorii. Po důkladném průzkumu vždy vybereme několik opravdu kvalitních výrobků a vložíme je do článku. Aby byl obsah stále aktuální a maximálně informativní, tak vše pravidelně kontrolujeme, zlepšujeme a aktualizujeme.