Přeskočit na obsah

Podpora erekce

Okamžitá podpora erekce, jak na to? Možností jak podpořit erekci je dnes celá řada, podíváme se na ty nejlepší ověřené způsoby, které zlepší vaší erekci okamžitě. Často stačí změnit jídelníček, dopřát si více pohybu nebo zkusit okořenit své intimní chvilky. Pokud vaše erekce pokulhává jen občas, máte pocit, že trpíte erektilní dysfunkcí nebo pouze chcete vyzkoušet jaké erekce můžete dosáhnout, doporučujeme zkusit některé věci z tohoto článku, šance, že vám pomůžou zlepšit sexuální život je velká.

Nejlepší přípravky pro podporu erekce

Pokud si vybíráte doplněk stravy pro podporu erekce nebo optimalizaci hladiny testosteronu, je důležité vědět jaký přípravek zakoupit, aby měl šanci skutečně přinést výsledky. Všechny produkty pro podporu erekce jsme vyzkoušeli. Vycházíme tedy z osobních zkušeností. Navíc se jedná o produkty, s kterými je spokojeno opravdu mnoho mužů v České republice i ve světě.

Proerecta

Proerecta Shot

Proerecta je česká značka kvalitních doplňků stravy pro uspokojivý sexuální život mužů a žen. Vyberte si jednu ze 3 verzí.
Erexan

Erexan

Zlepšete kvalitu svého sexuálního života rychle a jednoduše. EREXAN vám pomůže vyřešit problémy s erekcí, předčasnou ejakulací nebo nedostatečným libidem.

Potraviny pro podporu erekce

Potraviny, které vám pomůžou udržet erekci v dobré kondici: 
 • Špenát, jablka, banány a hrozny
 • Ořechy a semena (mandle, vlašské ořechy a slunečnicová semínka)
 • Luštěniny (čočka, hrášek a fazole)
 • Brambory
 • Vejce
 • Kakao
 • Mořské plody
 • Mléčné výrobky (sýr a řecký jogurt)
 • Pískavice řecké seno
 • Maca peruánská
 • Zdravé tuky (extra panenský olivový olej a avokádo)
 • Sklenka vína k jídlu

Potraviny, kterým je třeba se vyhnout:

 • Potraviny s vysokým obsahem nasycených tuků a sodíku
 • Nadměrné množství alkoholu

Snadná podpora erekce 

Není to žádná věda, stačí jíst kvalitní potraviny, sportovat a vyvarovat se určitým věcem.

1. Káva podpoří vaší erekci
Výzkum zjistil, že muži, kteří si dopřejí kofein během dne, mají menší pravděpodobnost výskytu erektilní dysfunkce oproti mužům, kteří se kofeinu vyhýbají. Autoři studie tvrdí, že kofein má podobné vlastnosti jako Viagra. Stimulant totiž pomáhá uvolnit tepny a zvyšuje tak průtok krve do penisu. Káva tedy podporuje erekci.

2. Podpora erekce díky cvičení 
Kardio je skvělé pro vaše srdce a podporuje i erekci. Muži, kteří pravidelně cvičí, mají zdravější cévy, což je pro erekci zásadní. Cvičení navíc pomáhá vytvořit oxid dusnatý, který vám pomůže dosáhnout lepší erekce. Těžké váhy v posilovně nebo sprinty zase můžou zvýšit hladiny testosteronu.
 
3. Kouření zhoršuje erekci
Cokoli je dobré pro vaše srdce, je dobré i pro vaší erekci. Přestat kouřit může být zásadní pro váš penis. Nikotin je vazokonstrikční, což znamená že zhoršuje schopnost roztažení tepen v penisu. Dokonce i jeden den bez nikotinu může vaším cévám prospět. 
 
4. Alkohol 
Alkohol z nás pocitově udělá alfasamce, ale váš partner si nejspíš myslí něco jiného. Pokud si chcete podpořit erekci, 2 piva nebudou na škodu, zmírní stres a napětí před výkonem. Větší množství alkoholu je ovšem spíš ke škodě než užitku.
 
5. Kegelovy cviky 
Kegelovy cviky posilují svaly pánevního dna, které pomáhají zvyšovat průtok krve do penisu. Studie zjistily, že posílení svalů pánevního dna může zlepšit sexuální funkce. 
 
6. Testosteron 

Dokonce i u zdravých mužů začíná hladina testosteronu klesat již po 30 roku života. Příznaky jako nízký sexuální apetit, náladovost nebo potíže s erekcí můžou naznačovat nedostatek testosteronu. Správná hladina testosteronu v těle podpoří erekci i sexuální apetit. Pro zvýšení testosteronu můžete vyzkoušet Primulus.
 

7. Spánek
Studie z roku 2011 zkoumala souvislost mezi hladinami testosteronu a spánkem. Ukázalo se, že nedostatek spánku může snížit hladinu testosteronu.

Najděte si svůj způsob jak zlepšit erekci a vychutnejte si tak milostné chvilky naplno.