Přeskočit na obsah

MADMONQ: Paměť, soustředění a energie [recenze]

MADMONQ je první cucavá tableta na světe stvořená přímo pro hráče. Marketing produktu sice cílí převážně na hráče, to však neznamená, že z něj nemůžou profitovat i ostatní. Obsahuje totiž bohaté složení látek na podporu energie, soustředění a paměti.

MADMONQ
MADMONQ
515 Kč
Orientační cena

Jak MADMONQ vznikl

Tým odborníků na výživu a neurovědu vytvořil v roce 2017 MADMONQ jako výživový doplněk pro hráče. Cíl byl jasný. Zlepšit zdraví, koncentraci, pozornost a výkonnost všech lidí, kteří to s hraním myslí vážně a očividně se jim to povedlo. Společnost totiž od svého založení prodala přes 3 milionů tablet a denně ji využívá více než 85 tisíc hráčů po celém evropském kontinentu i mimo něj.

Pro koho je MADMONQ?

Kromě hráčů z něj můžou těžit i lidé, kteří se potřebují soustředit a koncentrovat. Perfektně se tak může hodit pro studenty, kteří tráví dlouhé hodiny studiem. Za mě osobně je to také perfektní volba pro ty, co pravidelně užívají klasické energy drinky a rádi by zkusili zdravější a ve finále i levnější alternativu.

MADMONQ totiž neobsahuje cukr a kromě kofeinu obsahuje další přírodní složky, které mají celou škálu pozitivních účinků na paměť, kontrolu stresu, zdravý zrak nebo výdrž a obnovu organismu.

V eshopu prodejce také najdete MADMONQ® CHAMPION. Ten obsahuje více než 24 výživových prvků a je navržen pro celkové a dlouhodobé zdraví.

MADMONQ složení

Momentálně (výrobce produkt občas vylepší) lze v každé cucavé tabletě nalézt 16 pečlivě vybraných extraktů z bylin, rostlin, ovoce a dalších nutrientů. Dle dostupných informací navíc neobsahuje žádná umělá barviva, konzervanty ani jiná aditiva. Samotná tableta je tedy složena primárně z přírodních zdrojů.

Složení:

Kofein (z kávy), Ženšen sibiřský, Klanopraška čínská, Bakopa drobnolistá, Rozchodnice růžová, Vitamin B6, Vitamin B12, Zinek, L-Tyrosin, L-theanin (ze zeleného čaje), Vitacholin, Acetyl L-Carnitine, Xylitol, Spectra™, Meduňka lékařská, Brainberry®

Kofein, vitamíny skupiny B a zinek nejspíš není třeba představovat, ostatní složky ale možná ano. Celé složení a informace o jednotlivých složkách jsou však perfektně vypsané na oficiálním webu prodejce.

Cena a balení

Balení obsahuje 28 tablet a stojí 515 Kč. Prodejce nabízí i předplatné, které je dostupné za 412 Kč za měsíc. Když cenu srovnáte například s energetickým drinkem, zjistíte, že MADMONQ má relativně rozumnou cenu.

Osobní zkušenost

MADMONQ

Moje osobní zkušenost je převážně pozitivní. Nevím jestli za to může 155 mg kofeinu nebo synergický efekt všech složek, ale účinek nakopnutí se dostavil velmi rychle a to docela zřetelně. Nějaké pozitivní rozdíly v koncentraci jsem pozoroval také.

Efekt se vleče rozhodně déle než například po kávě. Sám výrobce tvrdí že účinek trvá 3-6 hodin a tak to opravdu je. Rozhodně tedy MADMONQ neužívejte na večer. Tableta se dá případně rozpůlit a užívat postupně během dne v menších dávkách.

Samotná chuť taky není špatná. Cucavá tableta má příchuť malin, lesních plodů a vanilky, na závěr lze cítit jemnou hořkost. Ta údajně pochází z bylinných extraktů.

Hodnocení

9.7Hodnocení
MADMONQ lze doporučit každému, kdo potřebuje pořádně nakopnout a zlepšit soustředění i paměť. Má kvalitní složení, zajímavou chuť a silné účinky. V eshopu má momentálně 5538 hodnocení a to 4,88 z 5 hvězdiček.
Složení
10
Účinky
9.5
Cena
9.5
Výhody
  • Kvalitní složení
  • Opravdu účinkuje
  • Populární značka
  • Komplexní účinek
Nevýhody
  • Nic jsem nenašel