Přeskočit na obsah

Multivitamin: Reflex Nexgen PRO [recenze]

Reflex Nexgen PRO patří dlouhodobě mezi prémiové a skvěle hodnocené multivitamíny. Není se čemu divit, obsahuje totiž bioaktivní formy vitamínů, organicky vázané minerály, rostlinné extrakty a živé probiotické kultury. Dohromady obsahuje 33 biologicky aktivních složek v prověřeném a vyváženém poměru. V této recenzi se na Nexgen PRO podíváme důkladně a řekneme si, proč může být dobrou volbou i pro vás.

Reflex Nexgen PRO Multivitamín 90 kapslí NEW + Omega 3 90 kapslí

Reflex Nexgen PRO

Jeden z nejkomplexnějších a nejkvalitnějších multivitamínů na našem trhu. Často navíc dostanete zdarma jako dárek Reflex Omega 3.

Výrobce

Multivitamín je kompletně vyrobený ve Velké Británii firmou Reflex Nutrition, která byla založena v roce 1996. Tato firma se snaží vyrábět kvalitní produkty s minimálním množstvím aditiv a balastních látek. Jejich výrobní technologie jsou na nejvyšší úrovni, proto patří mezi nejlepší výrobce sportovní výživy.

Proč užívat právě Reflex Nexgen PRO

Najít ten správný multivitamín a multiminerál není vůbec lehké. Obecně se dnes na trhu vyskytuje opravdu velké množství doplňků stravy a je třeba mít na paměti, že ne každý je stejně kvalitní. Pokud se tedy rozhodnete investovat do svého zdraví, zvolte kvalitní a ověřený produkt.

Reflex Nexgen PRO se prodává dlouhé roky a nabízí ověřenou kvalitu, vyváženou kombinaci všech důležitých látek a zároveň minimum pojiv a aditiv. K tomu všemu je navíc vyrobený ze 100% zelené energie a obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech a je v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025 což zaručuje jeho absolutní čistotu a zdravotní nezávadnost.

Komu Reflex NexGen PRO nejvíce pomůže?

Nejvíc pomůže lidem, kteří nemají vyváženou stravu a je tedy pravděpodobné, že jim v těle některé důležité látky chybí. Další skupinou jsou sportovci nebo lidé s vysokým pracovním nasazením, kteří mívají vyšší nároky na jednotlivé vitamíny a minerály. Pokud býváte často nemocní i zde může multivitamín zastat kus práce.

Benefity při užívání multivitamínu získáte především při dlouhodobé suplementaci, takže rozhodně neočekávejte, že se po první dávce něco radikálně změní.

Reflex Nexgen PRO má skvělé složení

Reflex Nexgen Pro složení

V první řadě stojí za zmínku vitamín K2 MK-7, který je pro tělo mnohem lépe vstřebatelný než běžně používaný K2 MK-4. Tento vitamín je rozpustný v tucích a je důležitý pro transport vápníku do kostí. Může snižovat riziko kardiovaskulárních onemocnění a zvyšuje využitelnost vitamínu D3.

Pochválit můžu také vysokou dávku vitamínu D3, který společně s vitamínem K2 zlepšuje jeho vstřebatelnost. D3 je v populaci deficitní, přitom nedostatek tohoto vitamínu může způsobit například deprese, oslabenou imunitu, křehké kosti, ospalost, větší náchylnost na respirační onemocnění. Objevují se i studie o jeho vlivu na řadu civilizačních chorob.

Reflex Nexgen PRO obsahuje také další vitamíny v bioaktivní formě, organicky vázané minerály, rostlinné extrakty, enzymy a probiotické kultury pro zdravé trávení.

Počet dávek v balení: 30 x 3 kapsle3 kapsle (% RHP**)
Vitamín A800 µg/ 2667 IU* (100 %)
Vitamín D325 µg/ 1000 IU* (500 %)
Vitamín E9 mg alfa-TE/ 12,2 IU* (75 %)
Vitamín K2 75 µg (100 %)
Vitamín C200 mg/ 4000 IU* (250 %)
Vitamín B1 (thiamin)20 mg (1818 %)
Vitamín B2 (riboflavin)20 mg (1429 %)
Niacin20 mg (125 %)
Vitamín B6 20 mg (1429 %)
Kyselina listová600 µg (300 %)
Vitamín B12 100 µg (4000 %)
Biotin150 µg (300 %)
Kyselina Pantothenová 20 mg (333 %)
Hořčík 200 mg (53 %)
Zinek15 mg (150 %)
Měď 1 mg (100 %)
Mangan 1 mg (50 %)
Selen 55 µg (100 %)
Chrom100 µg (250 %)
L-cholin20 mg
Inositol20 mg
Quercetin20 mg
Bór 2 mg
Extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly)75 mg
Extrakt z hroznových jader (proanthokyanidiny)75 mg
Extrakt z kořene Macy50 mg
Extrakt ze skořicové kůry50 mg
Extrakt z pepře (piperin BioPerine®)5 mg
Koenzym Q1010 mg
Probiotické kultury Bacillus coagulans LactoSpore®100 000 000 spor
Bifidibacterium Bifidum250 000 000 KTJ
Lactobacillus Rhamnosus250 000 000 KTJ
Lactobacillus Acidophilus250 000 000 KTJ
Reflex Nexgen PRO složení.
Zobrazit celé složení

Nexgen není jen jeden

Na trhu lze také sehnat levnější, ale stejně kvalitní základní verzi Reflex Nexgen. Ta stále obsahuje vitamín K2 v biologicky nejlépe využitelné formě, minerály v chelátové vazbě i probiotika pro zdraví střev. Skvěle se hodí pro méně náročné lidi nebo naopak v případě, že chcete ušetřit nějaké peníze. Mějte však na paměti, že tato základní verze obsahuje „pouze“ 28 biologicky aktivních složek.

Reflex Nexgen PRO + Digestive Enzymes je zde pro lidi, kteří chtějí více podpořit své trávení. Obsahuje prakticky to samé jako verze Nexgen PRO s tím rozdílem, že má navíc 5 enzymů, které zlepšují trávení (Proteáza, Laktáza, Alfa-Amyláza, Lipáza, Celuláza).

Reflex Nexgen multivitamin

Reflex Nexgen

Prémiový multivitamin v základní verzi s obsahem bioaktivních forem vitamínů, organicky vázaných minerálů, živých probiotických kultur.

Digestive Enzymes

Prémiový all-in-one multivitamín, který se hodí pro lidi se zažívacími potížemi. Oproti verzi NexGen PRO obsahuje navíc 5 enzymů pro zlepšení trávení.

Dávkování

Reflex Nexgen PRO se užívá ideálně tři krát denně s jídlem vždy po jedné tabletě (např. snídaně, oběd, večeře). Tímto způsobem dochází k postupnému vstřebávání složek během celého dne. Obecně se doporučuje užívat multivitamín s jídlem, které obsahuje tuk, protože vitamíny
jako A, D, E, K jsou rozpustné v tucích.

Objednávka

Všechny Reflex Nexgen multivitamíny můžete objednat z ověřeného eshopu BrainMarket.cz. Dozvíte se tam další informace o produktu a také si můžete vybrat z mnoha dalších suplementů, jídla, kávy, ale také drogerie.

Hodnocení

9.7Hodnocení
Multivitamín patří mezi základní suplementy, do kterých se vyplatí investovat. Reflex Nexgen PRO splňuje vše, co lze od kvalitního suplementu očekávat. Osobně ho užívám již mnoho let a jsem spokojen.
Složení
10
Účinnost
10
Využitelnost
9.8
Cena
9
Výhody
  • Dobře využitelné vitamíny a minerály
  • Pro vrcholové i amatérské sportovce
  • Minimum pojiv a aditiv
  • ISO 9001 a ISO 17025
Nevýhody
  • Obsahuje opozitně působící minerály