Přeskočit na obsah

NaturalProtein: SuperGreens [recenze]

NaturalProtein SuperGreens obsahuje pečlivě sestavenou směs celkem sedmi zelených superpotravin. Právě bohaté složení by mělo podporovat vitalitu, trávení, detoxikaci těla nebo činnost jater a srdce. Již jsem dělal recenzi na podobný produkt Performance Greens, který dopadl skvěle. Jsem tedy zvědav, jak na tom bude právě recenzovaný SuperGreens.

Natural Protein SuperGreens

Supergreens

Vyzkoušejte dobře sestavenou směs sedmi zelených superpotravin a vlákniny pro vitalitu, trávení a detoxikaci těla.
599 Kč

NaturalProtein

NaturalProtein

Společnost NaturalProtein vznikla v roce 2018, i když její základy se začaly tvořit už v roce 2017. Právě ten rok se zakladatelé rozhodli vyrobit si vlastní protein. Použili k tomu mixér, vlákninu, mrazem sušené ovoce, stévii a další potřebné přísady. Důvod k výrobě byl jednoduchý, nebyli totiž spokojeni se složením a chutí většiny dostupných proteinů na trhu.

Následovalo spoustu nezdarů, které se jim ovšem dařilo průběžně řešit. Zlepšovali balení i celkové složení, až došli do bodu, kdy byli s produktem zcela spokojeni. V ten moment vznikla společnost NaturalProtein. Trvalo však ještě pár let než vyrostla do podoby jakou má dnes. Pokud vás to zajímá, můžete si přečíst jejich celý příběh v článku s názvem Historie Natural Protein.

Nyní lze v eshopu nalézt opravdu velké množství všemožných suplementů nebo doplňků stravy chcete-li. Proteiny s různým zaměřením a příchutěmi, kolagen, potraviny pro zdravé snídaně, smoothie a různé zdravé doplňky, jako mrazem sušené ovoce, tyčinky, semínka a další.

Co je NaturalProtein SuperGreens?

Natural Protein SuperGreens recenze

Jak je již psáno na začátku, SuperGreens je směs sedmi pečlivě vybraných zelených superpotravin. O jaké superpotraviny se jedná? V balení naleznete mladý ječmen, matcha čaj, spirulinu, šťávu z listů vojtěšky, chlorellu, ashwagandhu a mátu peprnou. Všechny tyto superpotraviny obsahují určité vitamíny, minerály a antioxidanty. Jako bonus SuperGreens obsahuje čekankovou vlákninou a stévií, která to všechno trochu osladí.

Často bude v recenzi zaznívat slovní spojení např. Supergreens od NaturalProtein a důvod je jednoduchý. Tyto produkty na bázi zelených superpotravin (SuperGreens) jsou dnes velice oblíbené a vyrábí je více různých značek. Liší se však celkovým složením a samotnou chutí.

Pokud se chcete dozvědět více obecných informací o Supergreens produktech můžete si přečíst článek od Healthline: Super Greens: Are Greens Powders Healthy?.

Chuť a příprava

NaturalProtein SuperGreens chuť a příprava

Chuť je velice důležitá, kdysi jsem zkoušel podobné produkty jiných značek a chuťově mi nevyhovovaly. To ale naštěstí neplatí u Supergreens od NaturalProtein. Díky stévii je sladký tak akorát a navíc nemá tu nepříjemnou pachuť, která je s podobnými superpotravinami většinou spojována. Do nápoje můžete taky zkusit přidat kapku medu nebo citronu. Nevím co bych více dodal, chuť je subjektivní, proto si ji každý musí vyzkoušet sám.

Příprava je velice jednoduchá, stačí nalít do sklenice 200 ml vody. Můžete použít i jiné množství vody tak, aby vám vše vyhovovalo. Stejně tak lze místo vody použít například džus nebo jakýkoliv jiný oblíbený nápoj, držel bych se však čisté vody. Následně do nápoje stačí vložit jednu odměrku, tedy 8g Supergreens, rozmíchat a vypít kdykoliv během dne. Jelikož produkt obsahuje matchu, je lepší ho nepít na večer, aby negativně neovlivnil kvalitu spánku.

Ze všech produktů, které jsem vyzkoušel, má Supergreens od NaturalProtein tu nejlepší rozpustnost. Není tedy potřeba shaker ani mixér. Jednoduše stačí například vidlička díky, které jde směs snadno rozmíchat.

Supergreens | Účinky a benefity

Supergreens od NaturalProtein má dle výrobce tyto účinky (benefity).

 • Podporuje zdraví a vitalitu
 • Zlepšuje trávení
 • Dodává energii
 • Má hodně vlákniny
 • Obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty
 • Skvěle se hodí pro detoxikaci organismu
 • Zlepšuje činnost jater a srdce
 • Podpora imunity

Celé složení a výživové údaje

Čekanková vláknina, mladý ječmen, matcha, spirulina, alfalfa (šťáva z listů vojtěšky), chlorella, ashwagandha extrakt, máta peprná, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sladidlo: steviol-glykosidy.

100 g1 porce (8 g)
Energie979 kJ / 234kcal78 kJ / 19 kcal
Tuky1 g0,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0,3 g0 g
Sacharidy17 g1,3 g
z toho cukry8,4 g0,7 g
Bílkoviny8 g0,6 g
Vláknina63,5 g5,1 g
Sůl0,2 g0 g
Výživové údaje Supergreens

Nákup a cena

Jednoduše stačí navštívit eshop NaturalProtein. Po objednávce vám zboží dorazí většinou během 1-2 dnů a to v pěkně zabaleném ekologickém balíčku. Cena Supergreens vychází na cca 599 Kč. Balení obsahuje 240 g, vystačí tak na 30 porcí.

Prodejce také nabízí věrnostní program. Pokud se zaregistrujete, automaticky za každý nákup dostanete věrnostní body (až 5% z hodnoty produktu). Body můžete následně využít pro další nákup a tím ušetřit nějakou korunu.

Hodnocení

9.8Hodnocení
NaturalProtein SuperGreens můžu jednoznačně doporučit. Kromě složení má také skvělou rozpustnost a chuť, která snad u podobných produktů nemůže být lepší. Stravitelnost je také dobrá, vždy jsem se po vypití cítil dobře. Rozhodně tedy tento produkt stojí za vyzkoušení.
Chuť
10
Stravitelnost
10
Složení
9.5
Cena
9.5
Výhody
 • Česká značka
 • Skvělá chuť
 • Rozpustnost
 • Podpora zdraví
 • Dobře stravitelný
Nevýhody
 • Na nic jsem nepřišel