Přeskočit na obsah

Performance Greens: Mix zelených superpotravin [recenze]

Performance Greens od značky BrainMax je vyvážený mix zelených superpotravin v BIO kvalitě. Díky skvělému složení může podporovat trávení, imunitu, energii, činnost srdce i jater, tvorbu hemoglobinu a detoxikační procesy v těle. Směs lze jednoduše rozmíchat ve vodě a vypít kdykoliv během dne.

Performance Greens

Performance Greens

Performance Greens pomáhá minimalizovat negativní působení moderního životního stylu. Vyzkoušejte a nakupte z ověřeného eshopu BrainMarket.

Výrobce

Performance Greens vyrábí česká značka BrainMax, která je na trhu od roku 2015. Tato značka vyrábí špičkové doplňky stravy, CBD produkty a BIO potraviny, které se vyznačují vysokou kvalitou a pozitivním účinkem na zdraví. To vše s důrazem na kvalitu použitých surovin a vědecký přístup.

Důvod proč jsem Performance Greens zkusil

Důvodem k nákupu byl fakt, že mám produkty značky BrainMax dlouhodobě v oblibě a zatím jsem byl prakticky s každým produktem maximálně spokojený. Další důvod je snaha o detoxikaci organismu, s kterou by měl Performance Greens díky komplexu zásaditých potravin a antioxidantů pomoci.

Hlavním detoxikačním orgánem jsou játra, která zabezpečují štěpení a přeměnu látek, díky kterým získáváme energii a zároveň odstraňují toxiny z krevního řečiště. Pokud je tělo pod náporem toxinů, může dojít například ke zvýšené podrážděnosti, únavě, plynatosti, problémům se zažíváním a pletí. Pokud nějaký z těchto příznaků zažíváte možná je čas na detox i pro vás.

Performance Greens má zajímavé složení

Mladá pšenice, čekanková vláknina, spirulina, chlorella, ceremoniální matcha, elektrolyty (sůl, hořčík, draslík, Aquamin), ashwagandha, aflalfa, baobab, kurkuma, máta peprná, moringa, kyselina citrónová, steviol-glykosidy.

Složení je opravdu bohaté a díky šetrnému výrobnímu procesu je výrobek plný vitamínů, minerálu, aminokyselin i mikronutrientů. Každá látka má svoje opodstatnění a zastává jednu či více funkcí.

O detoxikaci se stará Chlorella a Spirulina. Sexuální zdraví má zase na starost Alfalfa a pro podporu normální činnosti nervové soustavy je zde kurkuma. Performance Greens může mít pro tělo opravdu spoustu benefitů, které má prodejce perfektně vypsané na svém webu BrainMarket.cz

Přednosti Performance Greens

 1. Podpora obranyschopnosti organismu
 2. Podpora krvetvorby
 3. Vysoký obsah vlákniny
 4. Vysoký obsah chlorofylu
 5. Zdroj vitamínu skupiny B a C
 6. Obsahuje výtažky z mladých rostlin
 7. Dobře stravitelný
 8. Podpora trávicího traktu
 9. Přirozená podpora detoxikačních procesů v těle

Jak vlastně chutná?

V minulosti jsem vyzkoušel podobné výrobky jiných značek a jejich chuť byla strašná. Samotná chuť zelených superpotravin je sice druhořadá, ale bez ní je přece jen těžké přípravek užívat denně, natož dlouhodobě.

Nemusíte se ale bát, chuť Performance Greens je díky čekance, mátě a stévií opravdu výborná. Doporučuji prášek smíchat se 200ml studené vody, pořádně rozmíchat například v shakeru nebo sklenici a následně si vychutnat mix zelených superpotravin, který při doporučeném dávkování vydrží na 33 dní.

Objednávka

Produkty značky BrainMax objednávám vždy přes eshop BrainMarket.cz a jsem spokojen. Poslední dobou se občas stane, že trvá 2-3 dny než objednávku doručí, ale věřím, že většinou budete mít zboží doma následující den.

Hodnocení

9.6Hodnocení
Performance Greens má za mě skvělou chuť a mnoho potencionálních benefitů pro tělo. Po vypití jsem se vždy cítil dobře a neměl jsem žádné zažívací potíže.
Chuť
9.5
Složení
10
Stravitelnost
10
Cena
9
Výhody
 • Dobře stravitelný
 • Skvělá chuť
 • Zajímavé složení
 • Snadná příprava
 • Podpora zdraví
 • BIO kvalita
Nevýhody
 • Cena