Přeskočit na obsah

NaturalProtein: Krásné vlasy [recenze]

Potřebujete zlepšit kvalitu vlasů? Pokud ano, tak jste na správném místě. Doplněk stravy s názvem NaturalProtein Krásné vlasy totiž obsahuje směs těch nejúčinnějších látek pro růst, objem, hebkost, pevnost a celkovou kvalitu vlasů. Podle složení se může hodit také pro muže, kteří chtějí podpořit růst vousů.

Natural Protein Krásné vlasy
růst vlasů
Přírodní doplněk stravy, který má bohaté složení zaměřující se na podporu růstu a kvalitu vlasů. Vyživí vlasy od kořínků až ke konečkům.
449 Kč

NaturalProtein

NaturalProtein

Společnost NaturalProtein vznikla v roce 2018, i když její základy se začaly tvořit už v roce 2017. Právě ten rok se zakladatelé rozhodli vyrobit si vlastní protein. Použili k tomu mixér, vlákninu, mrazem sušené ovoce, stévii a další potřebné přísady. Důvod k výrobě byl jednoduchý, nebyli totiž spokojeni se složením a chutí většiny dostupných proteinů na trhu.

Následovalo spoustu nezdarů, které se jim ovšem dařilo průběžně řešit. Zlepšovali balení i celkové složení, až došli do bodu, kdy byli s produktem zcela spokojeni. V ten moment vznikla společnost NaturalProtein. Trvalo však ještě pár let, než vyrostla do podoby jakou má dnes. Pokud vás to zajímá, můžete si přečíst jejich celý příběh v článku s názvem Historie Natural Protein.

Nyní lze v eshopu nalézt opravdu velké množství všemožných suplementů nebo doplňků stravy chcete-li. Proteiny s různým zaměřením a příchutěmi, kolagen, potraviny pro zdravé snídaně, smoothie a různé zdravé doplňky jako mrazem sušené ovoce, tyčinky, semínka a další.

NaturalProtein Krásné vlasy | Opravdu funguje?

NaturalProtein Krásné vlasy recenze

Pozorujete zhoršenou kvalitu vlasů? Je možné, že je to způsobeno například nedostatkem určitých vitamínů a minerálů. Právě proto vznikl doplněk stravy s názvem NaturalProtein Krásné vlasy. Ten totiž dodává vlasům i pokožce potřebné složky pro jejich zdravý vzhled.

K tomu je samozřejmě potřeba adekvátní složení.

L-tyrosin, L-methionin, MSM, přeslička rolní, L-cystein, sušené kvasnice, hovězí kolagen, vitamin C, kopřiva extrakt, citrát měďnatý, kyselina hyaluronová, citran zinečnatý, selenomethionin, vitamin D, vitaminy skupiny B a vitamin A.

Určité složky lze najít v každém lepším multivitaminu. Další složky však už jen tak někde nenajdete a většinou se vykytují právě v doplňcích výživy, které jsou určené pro vlasy, kůži a nehty.

Aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahují síru a jsou zdrojem keratinu, který je základním stavebním prvkem vousů i vlasů. Další zajímavou složkou je MSM (metylsulfonylmetan) také nazýván jako minerál krásy. Ten má kromě určitých zdravotních benefitů také pozitivní účinky na vlasy, nehty a pleť. Biotin patří mezi látky, které pro tělo slouží jako zdroje energie a pomáhá tak udržet normální stav vlasů, pokožky a sliznic .

Komplexní složení může být v tomto případě opravdu účinné, což ocení nejen ženy, ale i muži. Takže abych odpověděl na otázku, jestli tento doplněk stravy opravdu funguje, tak se dá říct že ano, fungovat opravdu může. Výrobce však doporučuje užívat přípravek minimálně jeden měsíc, jinak nemusí být výsledky zřejmé.

NaturalProtein Krásné vlasy | složení

Když už jsme u toho složení, určitě vás zajímá, co lze najít v jedné dávce (2 tablety).

L-methionin 300 mg, L-tyrosin 300 mg, MSM 150 mg, přeslička rolní extrakt 150 mg, L-cystein hydrochlorid 100 mg, hovězí kolagen 100 mg, sušené kvasnice 100 mg, vitamin C 80 mg, kopřiva extrakt 75 mg, kyselina hyaluronová 50 mg, citran zinečnatý 32 mg, selenomethionin 25 mg, citrát měďnatý 2,9 mg, vitamin B2 1,4 mg, vitamin B3 16 mg, vitamin B5 6 mg, vitamin B6 1,4 mg, biotin 50 µg, vitamin B9 200 µg, vitamin B12 2,5 µg, vitamin A 800 µg, vitamin D 25 µg, maltodextrin, rostlinná kapsle je na bázi HPMC.

Alternativy

Doporučit můžu zejména jeden produkt, s kterým mám zkušenost. Je však určený převážně pro muže. Jedná se o doplněk stravy Angry Beards Beardroids, který také zlepšuje růst vousů a vlasů. Společně s přípravkem Beard Doping tvoří zajímavou kombinaci, která má opravdu potenciál podpořit nové přírůstky.

Nákup a cena

Jednoduše stačí navštívit eshop NaturalProtein, kde si můžete vybrat ze široké nabídky zdravých produktů. Po objednávce vám zboží dorazí většinou během 1-2 dnů a to v pěkně zabaleném ekologickém balíčku. Cena vychází na cca 499 Kč. Balení obsahuje 60 kapslí a při doporučeném dávkování (1 kapsle 2x denně před jídlem) vystačí na měsíc.

Hodnocení

9.7Hodnocení
Doplněk stravy NaturalProtein Krásné vlasy obsahuje komplexní škálu účinných látek, které při pravidelném užívání mají šanci podpořit celkovou kvalitu vlasů, kůže i nehtů. Užívat ho můžou jak ženy tak i muži, kteří určitě uvítají fakt, že složení příznivě působí také na kvalitu vousů.
Složení
9.7
Stravitelnost (osobní zkušenost)
10
Cena
9.5
Výhody
  • Česká značka
  • Kvalitní složení
  • Rozumná cena
  • Zdravé vlasy a pokožka
Nevýhody
  • Balení vydrží pouze měsíc