Přeskočit na obsah

BrainMax Vitamin D3 & K2 [recenze]

BrainMax Vitamin D3 & K2 je dalším výborně hodnoceným produktem značky BrainMax. Vitamín D3 je zde společně s vitamínem K2, který v těle zvyšuje odolnost i využitelnost vitamínu D3 a působí proti kalcifikaci cév. Místo balastních látek je zde použitá kurkuma, která má pro organismus více než 500 prokázaných pozitivních účinků. Pokud vás tento produkt zaujal, rozhodně si tuto recenzi přečtěte až do konce.

BrainMax Vitamin D3 & K2, D3 5000 IU

BrainMax D3 & K2

Vyzkoušejte synergickou kombinaci esenciálních vitamínů D3 a K2, které hrají důležitou roli ve zdraví kostí, zubů a cév.

Proč užívat vitamín D3

Nejvíce vitamínu D3, cca 90% získáváme ze slunečného záření, zatímco zbylých 10% ze stravy jako jsou tučné ryby, rybí olej, játra nebo vaječný žloutek. Není tedy tajemstvím, že nedostatek vitamínu D3 postihuje až 50% populace a může vést k řadě zdravotních problémů.

Mezi zdravotní problémy patří například deprese, oslabená imunita, křehké kosti, ospalost a větší náchylnost na respirační onemocnění. V poslední době navíc studie naznačují, že nedostatek vitaminu D3 může mít vliv na řadu civilizačních chorob. Proto může být vhodné užívat D3 pomocí suplementu.

Výrobce

Vitamin D3 & K2 vyrábí česká značka BrainMax, která je na trhu od roku 2015. Tato značka vyrábí špičkové doplňky stravy, CBD produkty a BIO potraviny, které se vyznačují vysokou kvalitou a pozitivním účinkem na zdraví. To vše s důrazem na kvalitu použitých surovin a vědecký přístup.

Proč si koupit BrainMax Vitamin D3 & K2

Na trhu seženete velké množství doplňků stravy, které obsahují vitamín D3. BrainMax má ovšem tu výhodu, že obsahuje také vitamín K2 ve formě MK7 K2VITAL DELTA vyráběný norskou společností Kappa BioScience. Forma MK7 se vyznačuje vysokou využitelností pro tělo, má až 48x delší poločas rozpadu než běžný vitamín K2 a zároveň zvyšuje biodostupnost vitamínu D3.

Jedna tableta obsahuje 5000 IU vitamínu D3 a 150 mcg vitamínu K2. Místo balastních látek (éček) zde najdete 288 mg bio kurkumy, která má více než 500 prokázaných pozitivních účinků na lidský organismus. Samozřejmě kvalitní složení si vyžádalo o něco vyšší cenu, ale jak už to tak chodí, za kvalitu se platí.

BrainMax Vitamin D3 & K2 opravdu funguje

Minulý rok jsem BrainMax Vitamin D3 & K2 užíval několik měsíců v zimním období. Za docela krátkou dobu jsem si začal všímat určitých benefitů, která se pojí s vyšší hladinou vitamínu D3 v těle. Abych si ale účinnost ověřil, šel jsem na krevní testy a nechal si hladinu změřit. Podle doktorky byla moje hladina D3 vyšší než u 90% lidí, kteří na testy chodí v létě. Takže za mě tento suplement rozhodně stojí za zkoušku.

Objednávka

BrainMax Vitamin D3 & K2 jsem objednal z eshopu brainmarket.cz a jako vždy jsem byl s objednávkou spokojen. Po objednání balíček dorazí většinou následující den, někdy to ovšem trvá déle cca 2-3 dny.

Hodnocení

9.5 hodnocení
BrainMax Vitamin D3 & K2 doporučuji všem, kdo chce zvýšit hladinu D3 v těle a zároveň je ochotný zaplatit trochu vyšší cenu. Z mé osobní zkušenosti funguje při pravidelném užívání skvěle.
Složení
10
Účinky
10
Cena
8.5
Výhody
  • 5000 IU vitamínu D3
  • 150 mcg vitamínu K2
  • 288 mg bio kurkumy
  • Žádné balastní látky (éčka)
  • Kvalitní zpracování nádoby
Nevýhody
  • Cena