Přeskočit na obsah

Minus Age Resveratrol: Silný antioxidant s čistým složením [recenze]

Existují volné radikály, které mohou způsobovat oxidační stres a následně poškozovat buňky. V průběhu času tak může docházet k rozvoji různých onemocnění. Z toho důvodu je vhodné zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na antioxidanty. V případě, že váš jídelníček není dostatečně pestrý nebo své zdraví chcete podpořit ještě o trochu více, můžete vyzkoušet kvalitní doplněk stravy. Jedním z takových je Minus Age Resveratrol, na který se v této recenzi zaměříme.

Minus Age Resveratrol

Vyzkoušejte

Silný přírodní antioxidant od české značky Minus Age. V jednom balení se nachází 30 kapslí s obsahem 250 mg přírodního trans resveratrolu.
690 Kč

Výrobce

Značka Minus Age pochází z České republiky a věří, že zdraví je nejcennější bohatství. Na našem území vyrábí a následně prodává kvalitní produkty podporující zdraví i dlouhověkost. Jejich tým je tvořen ze zkušených lékařů a vědců. Spojují tak vědu s praxí a následně vytváří funkční doplňky stravy, které obsahují vědecky podložené látky.

Co je to Resveratrol

Na začátek je potřeba vědět, co je vlastně ten Resveratrol zač. Ve zkratce se jedná o přírodní antioxidant, který patří do skupiny polyfenolů. Vyskytuje se převážně ve slupkách a jádrech červeného vína, hroznech, bobulích či arašídech. Tato látka má potenciál posilovat zdraví srdce a cév, bojovat proti oxidačnímu stresu a podporovat dlouhověkost. Dle studií totiž může mít schopnost ovlivňovat klíčové biologické procesy spojené se stárnutím a regenerací buněk. [1]

Složení

Osobně mám u suplementů rád jednoduché složení bez zbytečných aditiv a podobných nesmyslů. Dobrou zprávou je, že Minus Age Resveratrol toto kritérium splňuje. Obsahuje 250 mg přírodního trans resveratrolu, který by měl být na rozdíl od cis resveratrolu, díky své molekulární struktuře, lépe biologicky dostupný. Jako plnidlo pak byla použita mikrokrystalická celulóza, která by neměla mít žádné negativní účinky na zdraví. Samotná dávka účinné látky se zdá být zcela dostačující.

Dávkování a balení

Minus Age Resveratrol recenze a osobní zkušenost

Dávkování je snadné, jelikož stačí užít jednu kapsli denně a zapít ji dostatečným množstvím vody. Podle informací, které jsem dohledal, může být lepší užívat resveratrol, kvůli vstřebatelnosti, po jídle. Jedno balení nabízí 30 kapslí a vydrží tak na jeden měsíc.

Vzhledem k relativně vysoké cenně, která se pohybuje mezi 690 Kč, bych však čekal výdrž o něco delší. Na druhou stranu za kvalitu se platí a v tomto případě získáte opravdu silný antioxidant s čistým složením. Pokud víte, že tento produkt chcete užívat dlouhodobě, doporučuji nakoupit více balení do zásoby.

Nákup

Veškeré produkty můžete koupit přímo u prodejce Minus Age. S nákupem a následným doručením jsem byl zatím vždy maximálně spokojený. V nabídce najdete mnoho zajímavých produktů určené pro zdraví a dlouhověkost. Za zmínku stojí například Bioelixir, NMN, Liposomal C, Premium Joint Complex a další.

Hodnocení

9.3Hodnocení
Minus Age Resveratrol jsem užíval celý měsíc a můžu říct, že jsem spokojený. Cítím se dobře a nezaznamenal jsem žádné vedlejší účinky. Myslím, že si časem pořídím další balení. Nevýhodou však zůstává poměrně vysoká cena. V eshopu prodejce pak najdete další zajímavé výrobky, které rozhodně stojí za zkoušku.
Složení
10
Velikost balení
8.5
Cena
8.5
Kvalita surovin
10
Výhody
  • Kvalitní a čisté složení
  • Silný antioxidant
  • Český výrobce
  • Mnoho potencionálních účinků
  • Vhodný pro vegany
Nevýhody
  • Vyšší cena a menší balení