Přeskočit na obsah

DS Laboratories: Šampon proti vypadávání vlasů Revita [recenze]

Máte problém s řídnoucími vlasy, ale běžné přípravky u vás nezabírají? V tom případě vyzkoušejte šampon proti vypadávání vlasů Revita. Nabízí kvalitní složení a patentovanou technologií nanosomů. Testuji ho již pár měsíců a díky pozitivní zkušenosti jsem se rozhodl sepsat krátkou recenzi.

Revita šampon proti vypadávání vlasů

šampon

Šampon REVITA obsahuje silnou kombinaci aktivních složek včetně blokátorů DHT a kofein pro stimulaci růstu vlasů. Je vhodný pro muže i ženy.
512 Kč
DS Laboratories sada pro podporu růstu vlasů

výhodná sada

Výhodná sada nejúčinnějších produktů na zastavení vypadávání, stimulaci a posílení růstu vlasů. Pro ty, co chtějí maximální účinky.
1 990 Kč

Výrobce

DS Laboratories je světově známá firma, založena v roce 2007. Do svých produktů zařazuje pouze ty nejúčinnější a nejefektivnější látky. Vlastní laboratoře v americkém Miami, kde vyvíjí, zkoumá a testuje nové účinné látky. Všechny přípravky obsahují aktivní farmaceutické složky, které zajišťují jejich vysokou účinnost. Díky tomu sklízí pozitivní ohlasy nejen od zákazníků, ale také u mnoha odborníků. Mezi jejich nejzásadnější inovaci patří patentovaná metoda přenosu účinných látek přímo do vlasových kořínků.

Revita má bohaté složení

Šampon proti vypadávání vlasů Revita je sice trochu dražší, ale za to nabízí koncentrovaný komplex účinných látek. Jedná se o aminokyseliny, antioxidanty, blokátory DHT, kofein a rostlinné výtažky. Dohromady se tak v každém balení ukrývá 12 složek, které by měly pomoci podpořit růst a zlepšit kvalitu vlasů. Jiné výrobky, jako například Alpecin, sází pouze na kofein případně zinek, biotin a niacin. To byl primární důvod, proč jsem nakonec šampon Revita vyzkoušel.

Jistou výhodou také je, že neobsahuje laurylsulfát sodný (SLS) ani laurethsulfát sodný (SLES). Jedná se o látky, které se v šampónech často vyskytují a mohou způsobit podráždění pokožky. To může následně ještě zhoršit vypadávání vlasů a to přeci nikdo nechce. Šampon by tedy podle dostupných informací neměl obsahovat škodlivé látky, silikony, sulfáty ani parabeny.

Revita obsahuje:

 • Niacin: Forma vitaminu B3, která zlepšuje průtok krve do pokožce hlavy
 • Kofein: Pomáhá prokrvovat pokožku a bojuje proti účinkům DHT
 • Ornitin: Jedná se o enzym, který může podporovat růst vlasů
 • EUK134: Velmi účinný a zároveň drahý superantioxidant
 • Taurin: Hraje důležitou roli v produkci keratinu, primárního proteinu tvořícího vlasy
 • Emu olej: Může pomáhat revitalizovat pokožku hlavy, stimuluje růst vlasů a snižuje jejich vypadávání
 • Extrakt z jablek: Obsahuje polyfenoly a podporuje produkci keratinu ve vlasových koříncích
 • Peptidy mědi: Podporují zdraví nervů, stimulují růst vlasů a posilují stávající vlasy
 • MSM: Obsahuje síru, což je stavební kámen pro vlasy
 • Rooibos: Může podporovat růst vlasů, zamezuje jejich padání a dodává jim zářivý lesk
 • Cystein: Aminokyselina, která zabraňuje vypadávání vlasů a obnovuje jejich normální růst
 • Biotin: Biotin (vitamín B7) je jedním ze stavebních kamenů při tvorbě vlasů

Osobní zkušenost

Recenze šamponu Revita

Přípavek používám již 5 měsíců a musím říct, že jsem naprosto spokojený. Šampón má oranžovou barvu a disponuje příjemnou vůni. Pokud je aplikován na opravdu mokré vlasy, má i docela dobrou pěnivost. Používám ho prakticky každý den a nové balení jsem musel objednat až po třech měsících. Vydrží tedy opravdu dlouho.

Revita za mě opravdu funguje a první výsledky jsem viděl asi už po 2 měsících (nic zásadního, ale viděl). Dobrou zprávou také je, že opravdu nevysušuje vlasy a navíc jim dodává patřičný objem. Co funguje na jednoho, však nemusí fungovat na druhého. Proto si tento šampon musí každý vyzkoušet na vlastní kůži. Věřím ale, že pokud tomu dáte čas, jisté výsledky se určitě dostaví. A pokud ne, tak aspoň vyzkoušíte něco nového.

Počítejte však s tím, že pro optimální účinek by se měla Revita používat každý den (alespoň pět dní v týdnu) a to po dobu 3 měsíců, ideálně však dlouhodobě. Chvíli totiž trvá než účinné látky začnou fungovat. Navíc je potřeba šampon po aplikaci nechat vstřebat na 3 až 5 minut. Je tak dobré počítat s tím, že ve sprše budete možná muset strávit více času než obvykle.

Technologie nanosomů

Výrobky DS Laboratories obsahují Nanosomy – technologicky vyspělejší variantu lipozomů. Ve zkratce to funguje tak, že jsou účinné látky zapouzdřeny v mikroskopických nanosomech. Díky tomu dokáží postupně proniknout hlouběji do vlasové pokožky a následně přímo k vlasovému folikulu. Tím je dosažen lepší účinek a rychlejší výsledek.

Upřímně, toto nejsem schopný otestovat a nemůžu tak říct, jestli je šampon díky této technologii skutečně účinnější než jiné výrobky. Na druhou stranu je fajn, že Revita oproti konkurenci nabízí technologicky vyspělejší metodu přenosu aktivních látek přímo k vlasovým kořínkům. Více se o ní můžete dozvědět například v této studii.

Nákup

Šampon Revita je k dostání hned u několika prodejců. Jednou z možností je eshop Aurio, kde získává mnoho pozitivních recenzí, avšak minimální částka pro dokončení objednávky je 650 Kč. Z toho důvodu pro někoho může být výhodnější nakoupit přes eshop Lekarna nebo DrMax.

Hodnocení

9.2Hodnocení
Šampon Revita mohou používat ženy i muži. Nabízí účinné složení, neobsahuje škodlivé látky a hodí se i na barvené vlasy. Z mé osobní zkušenosti opravdu funguje a budu ho užívat i nadále. Myslím, že za zkoušku rozhodně stojí.
Složení
9.5
Účinky (osobní zkušenost)
9.5
Cena
8.5
Výhody
 • Opravdu funguje
 • Dodává vlasům objem
 • Pozitivní recenze
 • Technologie nanosomů
 • Netestováno na zvířatech
 • Zabaleno v ekologických obalech
Nevýhody
 • Vyšší cena