Přeskočit na obsah

Primulus: Multivitamín moderního muže

Primulus

Primulus je kvalitní a velice oblíbený multivitamín pro muže, který se vyrábí v ČR. Kromě bohatého množství vitamínů a minerálu obsahuje také Kotvičník zemní, známý jako Tribulus Terrestris, který může pozitivně ovlivnit váš testosteron. Díky skvělému poměru vitaminů, minerálů a extraktů z bylin podporuje energii a vitalitu muže v každém věku.

Primulus

Primulus

Nejprodávanější doplněk stravy pro muže s obsahem extraktů bylin a vitaminů.

Primulus má složení, které nezklame

Kvalita složení je vždy hlavní, velká škála doplňků má látky zastoupené ve formě oxidů a dalších hůře využitelných formách. Primulus jde jinou cestou, proto zde najdete i chelátové vazby, které jsou pro tělo mnohem lépe vstřebatelné.

Podíváme se na složení Primulusu v jedné dávce.

  • Zinek 15,4 mg: Tento stopový prvek patří mezi nejvíce deficientní látky našeho těla. Je nezbytný pro růst a dělení buněk, imunitní funkce, enzymové reakce, syntézu DNA, produkci bílkovin a mnoho a mnoho dalšího. Zinek je zde ve formě citronanu zinečnatého, pro tělo nejlépe vstřebatelná forma.
  • Vitamín D3 2000 UI: Je velmi důležitý pro správné fungování imunitního systému, patří k nejdůležitějším vitamínům vůbec. 
  • Hořčík 245mg:  Jedná se o nejvíce deficientní minerál v těle sportovců, zúčastňuje se okolo 350 metabolických reakcí v těle. Primulus obsahuje unikátní formu horčíku Aquamin Marine Magnesium.
  • B6 2 mg: Vitamín rozpustný ve vodě, který je velice důležitý pro muže. Přispívá k regulaci hormonální aktivity, snižuje únavu a pomáhá zlepšit normální funkci imunitního systému.
  • Vitamín C 100mg: Vitamin C je silný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.
  • Selen 5,5 μg: Antioxidant bojující proti volným radikálům, ovlivňuje obranyschopnost, stimuluje činnost jater i štítné žlázy a snižuje únavu.
  • Pískavice řecké seno 350,6mg: Povzbuzuje trávení a také může působit jako afrodiziakum.
  • Kotvičník zemní 300mg: Také známy jako Tribulus Terrestris, který může zvyšovat hladinu luteinizačního hormonu.
  • Extrakt z černého pepře 10mg: Antioxidant a aditivum, který urychluje vstřebávání dalších účinných látek v přípravku.

Celé podrobné složení naleznete zde

Zvyšuje Primulus testosteron?

Pokud jde o hormonální optimalizaci, může vám Primulus pomoci. Nejvíc to ovšem pocítí muži nad 30 let, kdy hladina testosteronu každým rokem pomalu klesá. Dostatek testosteronu je přitom důležitý pro dobrou náladu a motivaci, podporuje budování svalové hmoty, zlepšuje spalování tuku a zvyšuje libido. Je třeba přípravek vyzkoušet a zjistit, jaké účinky na vaše tělo má. Já osobně jsem při používání pociťoval menší únavu během dne. 

Otázky

Proč užívat Primulus?

V dnešní době většina lidí nedokáže pokrýt všechny živiny z běžné stravy. Proto je dobré doplňovat důležité vitamíny a minerály ve formě doplňků stravy. Primulus obsahuje důležitý základ pro tělo a navíc ve velmi dobře vstřebatelné formě. 

Jak a kdy Primulus užívat?

Výrobce uvádí užívat 2 tablety denně ráno a večer ideálně s jídlem, které obsahuje nějaký tuk. Tak dochází k postupnému uvolňování účinných látek po celý den. 

Jak dlouho mám Primulus užívat?

Ideální je užívat 2 tabletky denně, doba užívání je na vás. Přísun vitamínů a minerálu je potřeba ideálně doplňovat každý den, aby tělo mohlo neustále benefitovat. 

Kde koupit Primulus?

V oficiálním eshopu prodejce, kde nakoupíte za nejlepší cenu.

Shrnutí 

Primulus je rozhodně kvalitní multivitamín, který má velice dobré recenze a mnoho spokojených uživatelů. Obsahuje všechny důležité látky jako je hořčík, zinek, vitamín D a selen. Pokud chcete podpořit své zdraví a psychickou pohodu, může to být ideální doplněk právě pro vás.