Přeskočit na obsah

Angry Beards: Parfém Jack Saloon [recenze]

Parfém Jack Saloon, od české značky Angry Beards, je vyrobený speciálně pro muže. Nabízí orientální vůni plnou svěžích bylin, levandule a vzácných dřev. To vše v pěkném balení a 100 ml lahvičce, která rozhodně nějakou dobu vydrží. Stojí tento parfém za zkoušku? Vše se dozvíte v této recenzi.

Parfém Jack Saloon od Angry Beards

Parfém

Orientální vůně plná svěžích bylin, levandule a vzácných dřev, která vydrží vonět celý den. Objednat si můžete přes oficiální eshop Angry Beards.
cca 1 599 Kč

Výrobce

Parfém Jack Saloon vyrábí česká značka Angry Beards, která se od svého vzniku, tedy roku 2017, zaměřuje na pánskou kosmetiku. Jejich nabídka produktů, ale i popularita neustále roste a to jak u nás, tak i ve světě.

Jak parfém Jack Saloon voní?

Parfém obsahuje extrakt z pomeranče, pelyňku, máty peprné a hned na to následuje květová směs, ve které lze cítit levanduli, pelargónii, pomerančový květ, fialku a růže. Ve finále můžeme v parfému najít směs vanilky, pižma a santalové dřevo.

Rozhodně nejsem odborníkem na vůně, ale z laického hlediska můžu říct, že tato kombinace voní skvěle. Převážně směs pomeranče, vanilky a santalového dřeva je opravdu výrazná.

Vůně na celý den

Pravý parfém obsahuje 15-40% vonných esencí, typicky však kolem 20. Dobrou zprávou je, že podle dostupných informací má parfém Jack Saloon okolo 40% vonných látek. To znamená, že by měl vydržet vonět opravdu dlouho a z vlastní zkušenosti tento fakt můžu potvrdit. I po celém dni jsou stále celkem zřetelně cítit všechny složky parfému.

Parfém Jack Saloon má pěkné balení

Není příjemné, když objednaný parfém, který stojí nemalé peníze, dorazí v nevzhledné a nekvalitní lahvičce. Jak už je tak u produktů značky Angry Beards známo, balení má vždycky šmrnc. Ať už sáhnete po oleji na vousy, šampónu, přípravku na růst vousů Beard Doping nebo parfému Jack Saloon, chybu rozhodně neuděláte.

Lahvička má bytelnou konstrukci s černým pozadím a zlatými nápisy. Zajímavostí je, že víčko obsahuje magnet, takže se pohodlně používá. Samotný parfém potom chrání papírový dárkový tubus taktéž v černé barvě a zlatým logem.

Objednávka

Parfém doporučuji zakoupit v oficiálním eshopu Angry Beards. Balíček vám domů dorazí většinou hned následující den a od 500 Kč za objednávku je doprava zdarma.

Hodnocení

9.9HODNOCENÍ
Parfém Jack Saloon je skvělou volbou pro muže, kteří hledají nový parfém. Nabízí příjemnou vůni, která vydrží vonět celý den, pěkné balení i lahvičku. Hodí se tak skvěle například jako dárek.
Vůně
10
Výdrž
10
Balení
10
Cena
9.5
Výhody
  • Příjemná vůně
  • Pěkné balení
  • Dlouhá výdrž
  • Rozumná cena
  • Vyrobeno v ČR
Nevýhody
  • Nic jsem nenašel